Náš autoservis

Náš autoservis

Naše společnost Beno Říčany, s. r. o. poskytuje kompletní servisní služby v oblasti záručního i pozáručního servisu automobilů značky ŠKODA AUTO. Naše více než 20 leté zkušenosti jsou tou nejlepší garancí Vaší spokojenosti. Při každé opravě klademe důraz na precizní provedení, neboť si uvědomuje, že v sázce je vaše bezpečnost. Vaše vozy budou opravovat zkušení certifikovaný mechanici, používající moderní technologii v opravárenství. Důkazem toho je skutečnost, že od roku 2017 jsme certifikovaný autosalon Specialista oprav po nehodách.

INFO SERVIS: 723 850 333

Online objednávka

Online objednání šetří váš čas při předání vozu, neboť odpadá jinak nutné papírování. Z pohodlí domova si sjednáte opravu na vámi zvolený den.

Zjistit více

Nabíjecí stanice

Na veřejném parkovišti nabízíme nabíjecí stanice od společnosti Circontrol pro vlastníky elektromobilu.

Zjistit více

Servisní údržba

Zajistíme pravidelné servisní prohlídky, které prodlouží záruku vašeho vozu.

Příprava na STK a emise

Připravíme váš vůz na státní technickou kontrolu a změříme jeho emise. Případné odchylky odstraníme po jednání s Vámi. Na kontrolu můžete vyjet bez obav.

Nabízíme i kompletní vyřízení STK (kontrolu vozu, případné odstranění nedostatků, vyřízení STK). O vše se postaráme a vy ušetříte čas.

Pneuservis

Jsme schopni nabídnout kompletní služby v oblasti přezouvání vozů. Nabízíme: prodej kol za výhodné ceny (tzv. akční pakety) s poradenstvím, opravy pneumatik, kompletní výměnu pneumatik, přezutí a vyvážení kol na disku, mytí a sezonní uskladnění kol (zdarma).

Servis starších vozů

- Pro vozy Škoda, jejichž stáří je 4 a více let, máme připravené zvýhodnění až 20% na originální díly ŠKODA a práci. Stačí uplatnit slevy z Šekové knížky, kterou si můžete stáhnout zde či vám jí dáme v našem servisu.

Servisní diagnostiku

Díky pokrokové servisní diagnostice zjistíme současný stav vašeho vozu, případně stanovíme závady. S odhalenými závadami si poradí nejen zmíněný přístroj, ale i pracovníci, kteří mají profesní certifikát zaměřený na tuto oblast. Nezřídka kdy je součástí servisní diagnostiky i zkušební jízda v běžném provozu spolu s přístrojem, který sbírá a vyhodnocuje data.

Elektrikářské práce

Alfou omegou dnešních vozů jsou elektronické systémy, které jsou stále sofistikovanější. V naší servisní dílně pravidelně investujeme do nových moderních přístrojů a do nadstandardních školení pro našeho autoelektrikáře. Zajišťujeme montáže, instalace elektrických zařízení (s tím související poradenství, objednání) a opravujeme elektro-poruchy.

Čištění a plnění klimatizace

Kvalitu vzduchu, který dýcháme v autě, můžeme ovlivnit. Čištění klimatizační jednotky jednou ročně zamezí víření virů, roztočů, bakterií a jiných mikroorganismů po celém autě. U klimatizace provádíme čištění speciálním přípravkem, její naplnění chladícím médiem, zkoušku těsnosti klimatizačního systému a samozřejmě ověříme její funkčnost.

Měření a seřízení geometrie

Správně nastavená geometre náprav je jedním ze základních předpokladů k bezpečné jízdě. Cílem měření geometrie je zjistit, zda se kola sklánějí správným úhlem k vozovce. Neváhejte se objednat, pokud jste najeli do velkého výmolu, nepravidelně se vám sjíždějí pneumatiky či máte pocit, že celý vůz při jízdě “táhne“ na jednu stranu. Včasná diagnostika závady vám ušetří finance. Případné seřízení podvozku provádíme na moderním zařízení.

Lakýrnické a klempířské práce

Nabízíme profesionální autolakýrnické práce všech značek. I ten nejzkušenější řidič občas škrábne auto. Postaráme se jak o drobné rýhy a škrábance (u dveří, nárazníků či blatníků atd.), tak o kompletní lakování karoserie.

Rozsáhlejší nehoda si žádá klempířské práce. Jsme držitelem certifikátu Specialista oprav po nehodách – o váš vůz bude postaráno na profesionální úrovni. Nabízíme také náhradní vůz a vyřízení formalit kolem pojistné události.