Další služby Beno Říčany

Odtahová služba

Pokud se ocitnete v situaci, kdy je váš vůz nepojízdný, tak neváhejte kontaktovat naší nonstop odtahovou službu. Vaše auto bude okamžitě dopraveno k nám do servisní dílny. Tel.: 702 057 021

Zapůjčení náhradního vozu

V případě zájmu jsme schopni Vám zapůjčit náhradní vozidlo. Budeme se snažit, aby se jednalo o vůz stejné kategorie. Případně se může stát, že dostanete k zapůjčení vůz o třídu nižší. Pokud splňujete podmínky stanované vaší pojišťovnou, tak máte náhradní vůz zdarma. Jednání s pojišťovnou vyřídíme za vás,

Uskladnění pneumatik

Naleznete u nás kompletní služby v oblasti přezouvání vozů. Součástí je i celoroční uskladnění pneumatik zdarma pro naše zákazníky.

Montáž autopříslušenství

Vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství a doplňků. Starosti s montáží nechcete na nás. Postaráme se o odbornou montáž.

Havárie a pojistné události vyřešíme za vás

Každá havárie vyvolá nepříjemné pocity a nečekaný stres. Posléze se dostanete do víru zařizování a papírování. V takových to situacích vám nabízíme: odtah vozidla k nám do servisu (nonstop odtahová služba), odbornou opravu vozu (certifikát servusu - Specialista oprav po nehodách), náhradní vozidlo, dohodneme prohlídku vozidla pojišťovnou a vyřídíme jednání s pojišťovnou. Vaši pojistnou událost vyřešíme za vás.

Zabezpečení vozu proti odcizení

Pevně věříme, že nikdy nezažijete ten pocit bezmoci, který nastává, když hledáte své auto na domnělém parkovacím stání. V následujících vteřinách začnete hledat své auto po celém širším okolí a postupně se začnete smiřovat se skutečností, že vám ho někdo odcizil. Lepší je těmto problémům předcházet a nainstalovat si do auta zabezpečení vozu. Spolupracujeme s firmou Construct, se kterou máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Dále nabízíme leptání VIN kódu z čelního autoskla.

Originální díly a příslušenství

Každý z nás má individuální nároky na originální díly a hlavně na příslušenství, které mají za úkol zpříjemnit či zjednodušit řidiči každodenní kontakt s vozidlem. Rádi vám pomůžeme přizpůsobit váš vůz. Nabízíme technické poradenství. Zboží máme buď skladem, nebo ho co nejrychleji objednáme. Bez poradenství v pohodlí domova se můžete podívat na eshop ŠKODA AUTO. Vybrané zboží si můžete zaslat k nám na autosalon a domluvit se na případné montáži.

Výdejna Eshopu

V pohodlí domova si kdykoliv vyberte z rozsáhlého katalogu originálních doplňků, příslušenství nebo dárků. Pokud zvolíte dopravu k nám na autosalon, máte dopravu zdarma. Na vyzvednutí zboží máte 14 dní.

Financování

K jednání o financování vozu přistupujeme s transparentním a objektivním přístupem. Zmíníme výhody i nevýhody. Zvolit si můžete: úvěr, finanční leasing, operativní leasing či zpětný leasing (ŠkoFIN).

Pojištění vozů

Pojistíme váš nový či ojetý vůz u těchto našich partnerů: ŠKODA pojišťovna (doporučujeme), Generali Česká pojišťovna, Allianz pojišťovna a Kooperativa pojišťovna.

ŠKODA Connect

- Pokud při předání vozu budete znát váš registrační PIN, tak vám rádi pomůžeme s aktivací služby ŠKODA Connect.

Více informací ZDE