Přestavba Autosalonu

Aktuálně v měsících duben, květen, červen přestavujeme náš autosalon. V minulých letech jsme se potýkali s nekomfortem, neboť na autosaloně v zimním období byla pocitově zima a v letním období bylo nepříjemné vedro. Škoda Auto změnila své logo a interiéry v autosalonech, proto přestavujeme následující: 

  • zónu nových vozů
  • zóna pro čekající zákazníky 
  • zóna prodeje náhradních dílů 
  • servisní zóna
  • zóna prodeje nových aut. 

Autosalon bude mít moderní interiér s designovými a digitálními prvky. Po stavební stránce se vyřeší i zmíněný nekomfort. Autosalon se zmenší na kapacitu šesti vystavených vozů a sníží se mu strop. Nově se tak v zimním období lépe vytopí a v létě se použije klimatizace na příjemné ochlazení prostoru. V druhé menší části bývalého autosalonu vznikne prostor k pronájmu, který by v ideálním případě měl souviset s auto/moto oblastí. 

V novém autosalonu se můžete těšit na nové digitální prvky. Například na dotykový stůl, TV dotykovou obrazovku, stěnu na konfigurátor vozu a digitální stojany k autům. Nový bude i nábytek včetně židlí, křesílek a poufů. Nezapomínáme ani na děti, kterým koupíme nové Škoda Auto odrážedla a hračky. Do zákaznických prostorů naistalujeme výdejník barelové vody a kávovar.

Všichni se na nový autosalon moc těšíme! Při příležitosti dokončení interiérové přestavby chystáme slavnostní událost, kdy nás budete moci navštívit ve slavnostní atmosféře.